Indeling jeugdteams seizoen 2018-2019

De indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2018-2019 is bekend! Kijk hieronder in welk team je bent ingedeeld. 

 

 

 

JO19-1             1e klasse

 

 

JO17-1        2e klasse

 

Leiders

 

 

Leiders

 

Siem Bijman

 

 

Vacature

 

  Jan de Weerd

 

 

 

 

Trainer

 

 

Trainer

 

Max bulthuis

 

 

Vacature

 

 

 

 

 

1

Mohammed Alfalaha

 

1

Jako Hut

2

Jeroen Fokkens

 

2

Redger Barels

3

Gialt Faber

 

3

Arjen Blauw

4

Karsten Wieringa

 

4

Rick Kamminga

5

Mark Massier

 

5

Thomas Hartman (K)

6

Jaimy de Haan

 

6

Joran Fokkens

7

Melvin Pot (K)

 

7

Tobias Walma

8

Jelmer de Weerd

 

8

Marc Bosman (K)

9

Jord Groenwold

 

9

Duncan van Leggelo

10

Yoeri Emmelkamp

 

10

Milan Drewel

11

Martijn Boneschansker

 

11

Jasper van Bolhuis

12

Julian Pot

 

12

Dennis Strootman

13

Matthijs Hensens

 

13

David Hulzebos

14

Ivar Neerhof

 

14

Damian Drenth

15

Jasper vd Ploeg

 

   

 

 

 

 

 

 

 

JO15-1           2e klasse

 

 

JO15-2             4e klasse

 

Leiders

 

 

Leiders

 

Erwin B.

 

 

Vacature

 

Dennis J.

 

 

 

 

Trainers

 

 

Trainers

 

Erwin B.

 

 

Vacature

 

Dennis J.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Marco Pruissen

 

1

Lars Kugel

2

Jens Raap (K)

 

2

Patrick Pot

3

Jemmanuel Demali

 

3

Guus vd Veen

4

Julian Mulder

 

4

Alwin Wezeman

5

Jurjen Puister

 

5

Leonardo Sabanovic

6

Pim Hoffman

 

6

Kevin Zijlstra (K)

7

Randy Mulder

 

7

Leon Korte

8

Rowin Fokkens

 

8

Luca Puister

9

Wesley Hartman

 

9

Sihle Tuil

10

Thijs Duursma

 

10

Mike van Bolhuis

11

Ruben Wolthuis

 

11

Merijn Gankema

12

Kevin Mbuya

 

12

Thijm  Fransen

13

Guus Faber

 

   

 

 

 

MO15-1    3e klasse

 

 

JO13-1              2e klasse

 

Leider

 

 

Leider

 

Jeanet Mulder

 

 

Jan Mulder

 

Trainer

 

 

Trainer

 

vacature

 

 

vacature

 

 

 

 

 

1

Sterre de Haan

 

1

Samuel Rada

2

Henriette Wijninga

 

2

Teun Klein

3

Camaron Hemmes

 

3

Tijn Koster (K)

4

Tessa Wolters

 

4

Niels Smit

5

Fleur Zoer

 

5

Caj Raap

6

Myrthe de Roos

 

6

Kjell Raap

7

Fleur Kleefman

 

7

Milan Bosma

8

Tessa Steen

 

8

Justian van Leggelo

9

Laura Hensens

 

9

Finn Mulder (K)

10

Lynn Fledderman

 

10

Ralph Eenkhoorn (K)

11

Mendy Mulder

 

11

Ruben Oolders

12

Bridget de Vries

 

12

Kees Klein

13

Tessa van Ommen

     

14

Kim Kamminga

   

JO12 (8x8)   3e klasse

15

Marit Kugel

 

 

Leider

16

Isanna Houwen

 

 

Iwan Bontsema

17

Ella Faye Kooy

 

 

Trainer

18

Daniene Laning

 

 

Arjan Rendering

19

Tessa Smitstra

 

 

 

 

 

 

1

Yamin Alfalaha

 

JO11-2 (8x8)  4e klasse

 

2

Sven Groenwold (K)

 

Leider

 

3

Mike Rendering

 

Harry Fluks

 

4

Ruben vd Spek

 

Trainer

 

5

Nick Zijlstra

 

Ronald Stel

 

6

Noell van Meerendonk

 

 

 

7

Boy Kamminga (K)

1

Wesley Zeldenrust

 

8

Jerold Bontsema

2

Elize Fluks

 

9

Sem vd Deen

3

Arwin Bakker

 

 

 

4

Jelmer Stol

 

 

JO11-1 (8x8)   2e klasse

5

Jort Goossen

 

 

Leiders

6

Cecille Stel

 

 

Louis L.

7

Bas Fransen (K)

 

 

Miente S.

8

Daan Klein

 

 

Trainers

9

Leon Top

 

 

Louis L.

10

Dennis vd Spek

 

 

Miente S.

11

Alaa Alfalaha

 

 

 

 

 

 

1

Leon Nengerman

 

JO08-1 (6x6)   4e klasse

 

2

Matisse Rada

 

Leiders

 

3

Aaron Huesken

 

Wiebrand T.

 

4

Ties Boer

 

Martin S.

 

5

Thieme de Boer

 

Trainers

 

6

Senne Laning

 

Wiebrand T.

 

7

Tiemen Bouma

 

Martin S.

 

8

Sako Sharikjian

 

 

 

 

 

1

Luuk Smitstra

 

 

JO09-1 (6x6)  2e klasse

2

Roy Wezeman

 

 

Leiders

3

Sander Wezeman

 

 

Robert S.

4

Jayden Bakker

 

 

Johan v. L.

5

Boas Koops

 

 

Trainers

6

Dyam Schreijer

 

 

Robert S.

7

Dex Eenkhoorn

 

 

Johan v. L.

8

Roan Top

 

 

 

9

Sebas Le Clerq

 

1

Marco Bontsema

 

 

 

2

Ruben van Loenen

 

 

 

3

Jesse van Meerendonk

 

 

 

4

Sven Keekstra

 

 

 

5

Dinand Schouwstra

 

 

 

6

Jort Klimp

 

 

 

7

Twan Kroeske