Steun de voetbalclub via "Grote clubkas actie" van de rabobank

rabo

 

Ben je lid van de Rabobank ?, dan kun jij er heel erg simpel aan bijdragen om de club een leuke, extra financiële bijdrage te bezorgen.

Jij hebt nl. op 8 februari van de Rabobank een stemkaart in de brievenbus gekregen met een eigen specifieke code waardoor je o.a. op onze vereniging kunt stemmen. Wij staan op de lijst vermeld onder de naam ‘Voetbalvereniging Siddeburen’. Wij willen graag, om mee te kunnen gaan in deze moderne tijd, een mooi groot scherm aanbrengen in de kantine om daar alle informatie up to date aan te kunnen bieden. Je mag (maximaal)2 van de 5 stemmen op onze voetbalvereniging uitbrengen. Als je dat een goed idee vindt dan zouden we dat erg op prijs stellen. En het stemmen mag tot 22 februari, maar al uitstellen levert meestal ‘niet méér stemmen’ op….  

Alvast bedankt namens het bestuur.

 RaboClubkas