Nog één vacature in te vullen.... Het is zeker niet meer zo eenvoudig als 'voorheen' om genoeg vrijwilligers te vinden , maar we....

... zijn er uiteindelijk toch weer ingeslaagd om leiders te vinden bij het 2e elftal. Jan Gankema en Ties Uil gaan die taak samen op zich nemen en met Harry Vos (voor de materiaalondersteuning) en Ronald Dijk als vaste grensrechter is de begeleiding voor het komend jaar nu weer optimaal ingevuld. Met dank aan deze 4 mannen. Nu hebben we echter nog een vacature waar we invulling voor zoeken. Dat is een leider of leidster (of een combinatie van 2 personen) bij het vrouwenteam. We hebben naast de vele jonge meiden zich onlangs aanmeldden en samen een meisjesteam gaan vormen, nu ook 17 leden voor dit vrouwenteam. Het vrouwenvoetbal in het algemeen bevindt zich landelijk in een grote 'flow' en dan kan het toch niet zo zijn dat wij bij ons vrouwenteam geen leiders hebben. Wij hebben al vele mensen gevraagd waarvan wij denken dat zij dat kunnen en mogelijk zouden willen, maar we zijn daar nog niet in geslaagd. Maar misschien hebben we niet breed genoeg gekeken en iemand onbewust over het hoofd gezien. Mocht jij (of samen met iemand anders) dit voor de club en ons vrouwenteam willen oppakken, neem dan contact op met Riëtte Schouwstra. Zij zal je graag de nodige verdere informatie verstrekken. haar tel.nr is 06 -23067660

Mvg, het Bestuur