Hierbij de voorlopige teamindeling bij de jeugd. Je ziet wel dat er voor de competitie nog iets wordt aangepast om alle teams van het benodigde aantal spelers te voorzien

    Leiders / trainers spelen  JC/TC coordinator
      thuis om    
  JO19-1  1e klasse  Siem / Max / Jan de W 14.00 uur Maurice Jonkman  
1 Bakri Alfalaha        
2 Mohammed Alfalaha        
3 Jeroen Fokkens        
4 Frank Zeeman        
5 Gialt Faber        
6 Karsten Wieringa        
7 Mark Massier        
8 Jaimy de Haan        
9 Melvin Pot (K)        
10 Jelmer de Weerd        
11 Julian Pot        
12 Matthijs Hensens        
13 Wouter Strootman        
           
  JO17-1 2e klasse Ronald  /  Arie 11.00 uur Maurice Jonkman  
1 Jord Groenwold        
2 Yoeri Emmelkamp        
3 Martijn Boneschansker        
4 Ivar Neerhof        
5 Jasper vd Ploeg        
6 Jako Hut        
7 Mohammed Alhafiz        
8 Redger Barels        
9 Arjen Blauw        
10 Nick Fledderman        
11 Rick Kamminga        
12 Thomas Hartman        
13 Joran Fokkens        
14 Jordy Duursma        
15 Tobias Walma        
           
  JO15-1 2e klasse Willem / Cor / Willem-Jan 11.00 uur Jan Mulder  
1 Stefan Mulder        
2 Marc Bosman (K)        
3 Duncan van Leggelo        
4 Milan Drewel        
5 Jasper van Bolhuis        
6 Jemmanuel Demali        
7 Dennis Strootman        
8 Julian Mulder        
9 Jurjen Puister        
10 Randy Mulder        
11 Rowin Fokkens        
12 Wesley Hartman        
           
  JO15-2 4e klasse Rene / Erwin 09.00 uur Jan Mulder  
1 Marco Pruissen        
2 David Hulzebos        
3 Lars Kugel        
4 Damian Drenth (K)        
5 Jens Raap        
6 Patrick Pot        
7 Tim vd Broek        
8 Pim Hoffman        
9 Guus vd Veen        
10 Denny Mulder        
11 Alwin Wezeman        
12 Mauro Hoonakker        
           
  MO15-1 Rianne / Maaike 11.30 uur Jan Mulder  
1 Sterre de Haan        
2 Tessa Wolters        
3 Fleur Zoer        
4 Tessa Steen        
5 Laura Hensens        
6 Lynn Fledderman        
7 Mendy Mulder        
8 Bridget de Vries        
9 Tessa van Ommen        
10 Kim Kamminga        
11 Marit Kugel        
12 Tessa Smitstra        
           
  JO13-1 2e klasse Egbert Bosma / Magreet Arkema 09.00 uur Jan Mulder  
1 Thijs Duursma        
2 Ruben Wolthuis        
3 Kevin Mbuya        
4 Kevin Zijlstra (K)        
5 Leon Korte        
6 Luca Puister        
7 Sihle Tuil        
8 Mike van Bolhuis        
9 Guus Faber        
10 Samuel Rada        
11 Teun Klein        
12 Milan Bosma        
13 Justian van Leggelo        
           
  JO13-2 3e klasse (ST) Jan Mulder / Youri Hendriks 11.00 uur Jan Mulder  
1 Merijn Gankema        
2 Thijm  Fransen        
3 Tijn Koster (K)        
4 Niels Smit        
5 Caj Raap        
6 Kjell Raap        
7 Arjan Bouwman ?        
8 Finn Mulder (K)        
9 Daan v Olst SGV      
10 Remco Drewel SGV      
11 Gerben v/d Laan SGV      
12 Gerjan v/d Laan SGV      
13 Maurice Deuging SGV      
14 Fleur Kleefman SGV      
15 Lianne Streuper SGV      
16 Rene Lok/Koskam SGV      
           
  JO11-1 3 klasse Louis Laning ?rudy Bruins 10.15 uur Louis Laning  
1 Ralph Eenkhoorn (K)        
2 Kees Klein        
3 Demian Bruins        
4 Senne Laning        
5          
6          
7          
8          
           
  JO11-2 4 klasse Wouter Strootman 9.00 uur Louis Laning  
    en  Arjan Rendering      
1 Yamin Alfalaha        
2 Mike Rendering        
3 Nick Zijlstra        
4 Leon Nengerman        
5 Matisse Rada        
6 Aaron Huesken        
7          
8          
           
  JO11-3 5 klasse Iwan Bontsema/ Harry Fluks 10.15 uur Louis Laning  
1 Sven Groenwold        
2 Ruben vd Spek        
3 Noell van Meerendonk      
4 Boy Kamminga (K)        
5 Jerold Bontsema        
6 Sem vd Deen        
7 Jelmer Stol        
8 Daan Schuur        
9 Wesley Zeldenrust        
10 Elize Fluks        
11 Ties Boer        
12 Thieme de Boer        
13 Imad Aboshkeir        
           
  JO09-1 2e klasse Robert Schouwtra 9.00 uur Louis Laning  
1 Tiemen Bouma        
2 Daan Klein        
3 Bas Fransen (K)        
4 Sako Sharikjian        
5 Dennis vd Spek        
6 Dinand Schouwstra        
7          
           
  JO09-2 3e klasse Ronald Stel 10.15 uur Louis Laning  
1 Jort Goossen        
2 Cecille Stel        
3 Leon Top        
4 Ruben van Loenen        
5 Jesse van Meerendonk        
6 Sven Keekstra        
7          
           
  JO09-3  4e klasse Leider /trainer vacant  9.00 uur Louis Laning  
1 Jeroen Hoekzema        
2 Arwin Bakker        
3 Fern Smit        
4 Aiden van Huis        
5 Twan Kroeske        
6 Jayden Bakker        
7          
           
  JO08-1 Wiebrand Top 11.30 uur Louis Laning  
1 Jort Klimp Leider vacant      
2 Luuk Smitstra        
3 Boas Koops        
4 Amer Aboshkeir        
5 Annemijn Fokkens        
6 Dex Eenkhoorn        
7 Roan Top